Some text some message..

 

وبگاه مواد شیمیایی مرک

وبگاه مواد شیمیایی مرک آماده عرضه مواد شیمیایی مرک آلمان و محیط کشت های مرک می باشد.

کمپانی مرک

کمپانی مرک دارای بیش از ده هزار ماده شیمیایی در گرید آزمایشگاهی می باشد.

محیط کشت

مرک بزرگترین تولید کننده محیط های کشت در جهان است.

هورمون ها

کمپانی مرک هورمون های آزمایشگاهی و هورمون های رشد را در گرید های گوناگون تولید می کند.

اپ اندروید مواد شیمیایی آزمایشگاهی منتشر شد

اپ اعلام قیمت و موجودی مواد شیمیایی آزمایشگاهی جهت بهره برداری اساتید و دانشجویان و محققین و مراکز تحقیقاتی و داروسازی ها  منتشر شد


امکانات اپ:
1- مشخصات کامل حدود 7000 محصول در برنامه
2-امکان جستجو پیشرفته شامل کد و فرمول و نام فارسی و انگلیسی و سی آی  اس نامبر
3-استعلام قیمت و موجودی
4-بخش اعظم محصولات داری تصویر هستند
5-امکان ذخیره قیمت های دریافت شده توسط هر فرد
6-کاربری آسان و ساده

لینک دانلود در بازار

گرفن اکساید سیگما موجود شد

گرافن اکساید Graphene Oxide گرافن اکساید چیست؟ گرافن اکساید ماده اي دو بعدي است که به صورت تک لایه، با ساختار شش ضلعی و کریستالی ساخته شده است که بر روي صفحاتش، گروه هاي اکسیژنی وجود دارد. این ماده به دلیل وجود گروه هاي اکسیژنی و به هم ریختن ساختار اصلی گرافنی، از خواص اصلی گرافن مانند رسانایی (الکتریکی - حرارتی) خوبی برقرار نیست ولی به دلیل وجود گروه هاي اکسیژنی، توانایی برهم کنشی بهتري با مواد دارد و این امکان را به ما می دهد که با پیوند هاي کووالانسی صفحات را به پلیمرها یا مواد دیگري، پیوند بزنیم. این ماده همچنین از زیست سازگاري بهتري برخوردار است و می تواند در صنایع پزشکی کاربرد هاي بهتري از خود نشان دهد. کاربردها: -1 کامپوزیت هایی بسیار سبک و محکم -2 نانو کامپوزیت هاي پلیمري براي دستیابی به خواص مد نظر -3 کاهش اشتعال پذیري پلیمرها -4 فیلتراسیون قوي -5 استفاده در پزشکی به عنوان نانو حامل دارو -6 استفاده در مهندسی بافت براي ایجاد ساختارهایی زیست سازگار با سطح ویژه بسیار بالا Superelasticity -7 انعطاف پذیري و -8 پخش پذیري بهتر به دلیل وجود گروه هاي اکسیژنی در حلال ها -9 احیا گرافن اکساید براي رسیدن به خواصی شبیه گرافن، در صورت مجبور بودن به تعویض گرافن با ماده اي دیگر -10 بایو سنسورها -11 خواص کاتالیستی

۷ شهریور: کشف القای الکترومغناطیسی و تأسیس اسکایپ

۱۸۶ سال پیش در چنین روزی، مایکل فارادی، فیزیکدان و شیمیدان برجسته انگلیسی با انجام آزمایش های تجربی موفق به کشف پدیده ی القای الکترومغناطیس شد. ۱۸۶ سال پیش در چنین روزی (۲۹ آگوست سال ۱۸۳۱)، مایکل فارادی، فیزیکدان و شیمیدان برجسته انگلیسی موفق شد پدیده ی القای الکترومغناطیسی را کشف کند. مایکل فارادی در ۲۲ سپتامبر سال ۱۷۹۱ در نزدیکی شهر لندن متولد شد. خانواده فارادی از نظر مالی شرایط مناسبی نداشتند و مایکل در مدرسه رفتن با مشکل روبرو بود که به همین دلیل، او از سنین پایین مشغول به کار شد. مایکل فارادی در ۱۴ سالگی به عنوان کارآموز در یک کتاب فروشی مشغول به کار شد. کار در کتاب فروشی فرصت فوق العاده ای برای مایکل جوان بود تا استعداد خود را شکوفا کند. زمانی که مایکل فارادی در کتاب فروشی مشغول کار بود، به شدت به مطالعه کتاب های علمی پرداخت و دراین بین به موضوع الکتریسیته علاقه مند شد. مایکل فارادی هیچ گاه تحصیلات آکادمیک را نگذراند و برای نمونه، عمق دانش فارادی در خصوص ریاضیات زیاد نبود. ولی بااین حال او یکی از تأثیرگذارترین دانشمندان تاریخ به حساب می آید و برخی از مورخان او را به عنوان بزرگ ترین دانشمند تجربی تاریخ می شناسند. مایکل فارادی تا پایان عمر در انستیتوی سلطنتی بریتانیا عنوان استاد تمام شیمی را در اختیار داشت. بزرگ ترین کار و دستاورد مایکل فارادی را می توان الکتریسیته و مغناطیس دانست. اولین آزمایشی که فارادی ثبت کرد، پیل ولتایی بود. وی توانست در این آزمایش، سولفات منیزیم را تجزیه کند. القای مغناطیسی که با نام القای الکترومغناطیسی نیز شناخته می شود، با تولید پتانسیل الکتریکی در پهنای یک رسانای الکتریکی نمایان می شود. در سال ۱۸۴۵، مایکل فارادی پدیده ای را کشف و تحت عنوان دیامغناطیس نام گذاری کرد که امروزه به عنوان اثر فارادی شناخته می شود. همچنین فارادی این موضوع را کشف کرد که الکتریسیته ساکن تنها در سطح خارجی یک هادی باقی می ماند و بار مغناطیسی هیچ اثری روی چیزی که در داخل قرار دارد نمی گذارد؛ که این پدیده به نام قفس فارادی نیز شناخته می شود. مایکل فارادی در تاریخ ۲۵ آگوست سال ۱۸۶۷ و در ۷۵ سالگی چشم از جهان فروبست.

۲۴ شهریور: تولد موری گل-من و تأسیس بزرگ‌ترین انجمن کامپیوتری جهان

۸۸ سال پیش در چنین روزی، موری گل-من، فیزیکدان آمریکایی و برنده جایزه نوبل فیزیک متولد شد. از دیگر اتفاقات مهم این روز، تأسیس انجمن ACM است. ۸۵ سال پیش در چنین روزی (۱۵ سپتامبر ۱۹۲۹) موری گِل-من، فیزیکدان انگلیسی و برنده جایزه نوبل فیزیک سال ۱۹۶۹، متولد شد. گل-من در یک خانواده ی مهاجر یهودی از امپراتوری اتریش-لهستان متولد شد. او در ۱۵ سالگی وارد دانشگاه ییل شد. در این دانشگاه خیلی زود استعداد خود را بروز داد و در قالب تیم ریاضیات دانشگاه خوش درخشید. گل-من در سال ۱۹۴۸ موفق به دریافت مدرک کارشناسی خود در رشته فیزیک شدو سپس به دانشگاه MIT رفت و دکترای فیزیک خود را در سال ۱۹۵۱ دریافت کرد. موری گل-من به همراه چند فیزیکدان دیگر در سال ۱۹۵۸ موفق به کشف پدیده ساختار دستوارگی تعاملات ضعیف در فیزیک شد. در میان دستاوردهای این فیزیکدان برجسته آمریکایی فرمول الگوی کوارک او که برای ارتعاشات ذرات هادرونی ارائه شد، از سایر دستاوردهایش برجسته تر است و به همین خاطر در سال ۱۹۶۹ مفتخر به دریافت جایزه نوبل فیزیک شد. از دیگر اتفاقات مهم تاریخ ۱۵ سپتامبر می توان به تأسیس انجمن ماشین آلات محاسباتی اشاره کرد. این انجمن که با عبارت اختصاری ACM شناخته می شود در ۱۵ سپتامبر ۱۹۴۷ تأسیس شد. تا سال ۲۰۱۴، حدود ۱۰۰ هزار متخصص علوم کامپیوتر از ۱۰۰ کشور دنیا در این انجمن عضویت داشته اند که آن را به بزرگ ترین انجمن متخصصان کامپیوتر در جهان تبدیل کرده است. کارگاه ها و دوره های آموزشی این انجمن برای تبادل اطلاعات در مورد علوم روز کامپیوتر تشکیل می شوند. در ۱۵ سپتامبر سال ۱۹۸۶، شرکت اپل آخرین محصول از سری اپل ۲ خود را با نام Apple IIGS معرفی کرد. این کامپیوتر شخصی، ترکیبی از قابلیت های سری های قبلی Apple II و کامپیوتر مکینتاش بود. قابلیت های گرافیکی و صوتی این کامپیوتر شخصی آن را از تمامی رقبا همچون مکینتاش و IBM PC محبوب تر کرده بود. به هرحال چون اپل پس از آن تصمیم گرفت تمرکز خود را روی کامپیوترهای مکینتاش بگذارد، خط تولید سری اپل ۲ متوقف شد و آخرین محصول آن نیز در دسامبر سال ۱۹۹۲ تولید شد.

۴ شهریور: سالگرد درگذشت فردریک رینز، فیزیکدان برجسته آمریکایی

۱۹ سال پیش در چنین روزی، فردریک رینز، فیزیکدان برجسته آمریکایی چشم از جهان فروبست. فردریک رینز در سال ۱۹۹۵ مفتخر به دریافت جایزه نوبل فیزیک شد و شهرت وی به خاطر کشف نوترینو است. ۱۹ سال پیش در چنین روزی (۲۶ آگوست سال ۱۹۹۸)، فردریک رینز، فیزیکدان برجسته آمریکایی و برنده نوبل فیزیک سال ۱۹۹۵، چشم از جهان فروبست. فردریک رینز ۱۶ مارس سال ۱۹۱۸ در نیوجرسی آمریکا متولد شد. پدرش او یک فروشگاه ساده داشت و بیشتر زمان کودکی فردریک در این فروشگاه سپری شد. فردریک رینز دوران دبیرستان را در مدرسه یونیون هیل گذراند و در سال ۱۹۳۵ از این دبیرستان فارغ التحصیل شد. فردریک رینز در دوران دبیرستان علاقه خاصی به هنر و تاریخ از خود نشان می داد و همیشه بالاترین نمرات را از این درس ها کسب می کرد؛ ولی در درس های فیزیک و ریاضی نمرات متوسط و رو به پایینی می گرفت. با توجه به نتایج دبیرستان، کسی تصور نمی کرد که فردریک رینز روزی یکی از برجسته ترین فیزیکدانان عصر خود شود. فردریک رینز در مؤسسه ی تکنولوژی استیونز مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را دریافت کرد و بعد از آن بهدانشگاه نیویورک رفت تا تحصیلات خود را در مقطع دکترا ادامه دهد. بعد از دریافت مدرک دکترا، فردریک رینز به لابراتوار لس آلاموس پیوست و خیلی سریع تبدیل به یکی از محققان برجسته آن شد. فردریک رینز در خصوص تشعشات هسته ای و پرتوهای رادیواکتیو تحقیق می کرد که همین تحقیقات در سال ۱۹۵۶ منجر به کشف و اثبات وجود نوترینو شد. نوترینو یک ذره بنیادی و از نظر الکتریکی خنثی است و به ندرت وارد برهمکنش می شود. همین موضوع یکی از دلایلی است که این ذره مدت های طولانی از نگاه دانشمندان دور بود. نوترینوها تقریبا نزدیک به سرعت نور حرکت می کنند و قادرند از درون مواد بدون هیچ برهمکنشی عبور کنند. نوترینوها دارای جرم بسیار اندک و غیر صفر هستند. نوترینوها از آنجایی که بار الکتریکی ندارند، حتی تحت تأثیر جریان های مغناطیسی نیز قرار نمی گیرند و بدون هیچ اثری از میان قوی ترین میدان های مغناطیسی به راحتی عبور می کنند. نوترینوها در فرایندهایی همانند فعل و انفعالات هسته ای خورشید یا برخورد پرتوهای کیهانی شکل می گیرند. بیشتر نوترینوهایی که از زمین عبور می کنند، بر اثر فرایندهای خورشیدی به وجود می آیند و جالب است بدانید که در هر ثانیه، از هر سانتی متر مربع زمین در حدود ۶۵ میلیارد نوترینوی خورشیدی عبور می کند. در سال ۱۹۱۴، جیمز چادویک به مسئله ابهام آمیزی مربوط به انرژی حرکتی ذراتی که از مواد رادیواکتیو صادر می شوند برخورد کرد؛ ولی نتوانست به نتیجه خاصی دست پیدا کند. در سال ۱۹۳۰، ولفگانگ پاولی حتی پیش از کشف نوترون ایده وجود نوترینو را مطرح کرد؛ ولی نتوانست صحبت های خود را اثبات کند و معمای چادویک همچنان نامشخص باقی ماند تا اینکه در سال ۱۹۵۶ فردریک رینز به همراه کلاید کووان توانستند وجود نوترینوها را اثبات کنند. فردریک رینز به خاطر کشف نوترینوها در سال ۱۹۹۵ مفتخر به دریافت جایزه نوبل فیزیک شد. فردریک، رینز فیزیکدان برجسته آمریکایی که توانست وجود نوترینوها را اثبات کند، در ۲۶ آگوست سال ۱۹۹۸ برای همیشه چشم از جهان فروبست.

مقالات دیگر...

صفحه1 از52

در باره ما

وبگاه مواد شیمیایی مرک وارد کننده عمده مواد شیمیایی مرک آلمان و اصلی ترین عامل توزیع کننده محصولات مرک در ایران می باشد .وبگاه مواد شیمیایی مرک , دست اول ترین توزیع کننده مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد . بنابرین شما به ارزان ترین قیمت در بازار دست خواهید یافت  چراکه این تخصص ماست .

دانلود اپ اندروید برنامه شرکت از بازار

لینک های مرتبط

طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری ممنوع بوده و پیگرد قانونیتوسط پلیس سایبری را دارد

تماس با ما

آدرس :

  • تهران - خیابان کارگر شمالی - خیابان فرصت شیرازی - تقاطع ولعصر

تلفن:

  • 74 21 59 66 021
  • 72 60 42 66 021

واتس اپ و تلگرام اعلام قیمت:

  • 35 137 137 099

اینستاگرام:

ایمیل:

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

       

اعلام قیمت و موجودی از طریق تلگرام :

  • 35 137 137 099

 

 

JoomShaper